STGW30NC60W N-CHANNEL 30A - 600V - TO-247 Ultra FAST Switching PowerMESH stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More STGW30NC60W STM
3000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More STGW30NC60W STM
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More STGW30NC60W SGS
50 in stock
More STGW30NC60W ST2
600 in stock
More STGW30NC60W
IGBTs Insulated Gate Bipolar T
50 in stock
More STGW30NC60W STM
338852 in stock
More STGW30NC60W
5000 in stock
More STGW30NC60W ST
IGBT & Power Bipolar
6529 in stock
Similar Parts of STGW30NC60W
STGW30NC60WD
41 suppliers
734208 in stock