STB80NE06-10T4 stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More STB80NE06-10T4 STMICROELECTRONICS
100 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More STB80NE0610T4 STM
338837 in stock
More STB80NE06-10(T4) S T
TO-
50 in stock
More STB80NE06-10(T4)
98 in stock
More STB80NE06-10T4 STM
**CHIPNET STK**
1000 in stock
More STB80NE06-10T4 STM
MOSFETs N-CH 60V 80A
3700 in stock
More STB80NE06-10(T4) ST
TO-263
980 in stock
More STB80NE06-10T4 STM
6000 in stock