STB45NF3LL N-CHANNEL 30V - 0.014ohm - 45A TO-220 - TO220FP - D2PAK STri stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More STB45NF3LL ST
TO-263
5000 in stock
More STB45NF3LL STM
338843 in stock
More STB45NF3LL
9800 in stock
More STB45NF3LL
TO263
6941 in stock
More STB45NF3LL S T
50 in stock
More STB45NF3LL ST
CA3
200 in stock
More STB45NF3LL ST
30000 in stock
More STB45NF3LL
442 in stock
More STB45NF3LL
5149 in stock
More STB45NF3LL ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
Similar Parts of STB45NF3LL
STB45NF3LLT4
18 suppliers
593930 in stock
STB45NF3LL-TR
11 suppliers
655598 in stock