STB36NF03L N-CHANNEL 30V - 0.015 ohm - 36A D2PAK LOW GATE CHARGE STripF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More STB36NF03L STM
93543 in stock
More STB36NF03L
9800 in stock
More STB36NF03L S T
TO-263
50 in stock
More STB36NF03L ST
CA3
93200 in stock
More STB36NF03L ST
30000 in stock
More STB36NF03L
519 in stock
More STB36NF03L ST
TO-263
10600 in stock
More STB36NF03L ST
50000 in stock
More STB36NF03L ST
TO
8000 in stock