ST330S16P0 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More ST330S16P0 IR
OEM AVI 1404JER
755 in stock
More ST330S16P0 IR
Conf OEM EXC-JE
1255 in stock
More ST330S16P0 IR
50 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
72 in stock
More ST330S16P0
200 in stock
More ST330S16P0
IR
97500 in stock
More ST330S16P0 VISHAY
1600V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S16P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58230 in stock
More ST330S16P0 IR
module
690 in stock
More ST330S16P0 IR
TO-200AB (E-Puk)
5657 in stock
Similar Parts of ST330S16P0
ST330S16P0L
2 suppliers
560 in stock