ST330S14P0 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More ST330S14P0
OEM EXCESS
284 in stock
More ST330S14P0 VISHAY
1400V 330A Phase Control SCR TO-209AE (TO-118)
56 in stock
More ST330S14P0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-118
58229 in stock
More ST330S14P0 IR
THYRISTOR CURRENT, IT AV:330A; REPETITIVE REVERSE VOLTAGE:14
52 in stock
More ST330S14P0 IR
54 in stock
Similar Parts of ST330S14P0
ST330S14P0L
2 suppliers
548 in stock