SSU1N50A N-CHANNEL POWER MOSFET stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More SSU1N50A
975 in stock
More SSU1N50A FAIRCHILD
980 in stock
More SSU1N50A FSC
338849 in stock
More SSU1N50A
9800 in stock
More SSU1N50A
FSC
12700 in stock
TO-251/252
50 in stock
More SSU1N50A FAIRCHILD
10013 in stock
More SSU1N50A ST
CA3
910 in stock
More SSU1N50A FSC
TO-251
3500 in stock
More SSU1N50A FSC
12000 in stock