SRR1005-331K stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More SRR1005-331K 7500
2008 in stock
More SRR1005-331K BOURNS
600 in stock
More SRR1005-331K BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR1005; INDUCTANCE:330UH; INDUCTANCE TOLERA
362 in stock