SRR1005-101K stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More SRR1005-101K 7500
2008 in stock
More SRR1005-101K BOURNS
100 uH SMD INDUCTOR
15 in stock
More SRR1005-101K BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR1005; INDUCTANCE:100UH; INDUCTANCE TOLERA
355 in stock