SRR0805-2R2M stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More SRR0805-2R2M 9500
2008 in stock
More SRR0805-2R2M BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR0805; INDUCTANCE:2.2UH; INDUCTANCE TOLERA
900 in stock