SRR0804-330Y stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More SRR0804-330Y BOURNS
SMD2
8451 in stock
More SRR0804-330Y 9000
2008 in stock
More SRR0804-330Y BOURNS
53560 in stock
More SRR0804-330Y BOURNS
INDUCTOR SERIES:SRR0804; INDUCTANCE:33UH; INDUCTANCE TOLERAN
999 in stock