SR215C393KAA CAP,.039UF,.200 LS,50V,10%,X7R stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More SR215C393KAA AVX
CAP MONO RDL 39NF 50V 10% 5LS
825 in stock
More SR215C393KAA AVX
2088000 in stock
More SR215C393KAA AVX
60000 in stock
More SR215C393KAA AVX
816 in stock