SR215C102KTA stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More SR215C102KTA
CAPACITOR, SR21 1nF 10% 50V
52 in stock
Vantage IC, LLC
Address: 111 Comac St Ronkonkoma, NY, United States 11779
Contact: Sales   Department,  Phone: 1-631-648-9040 Ext.118 , Fax: 1-631-648-9039
More SR215C102KTA
540 in stock
Merefield's Electronics Ltd
Address: 9 Vernon Place Canterbury, , United Kingdom CT1 3HG
Contact: Byrom   Boutorabi,  Phone: +44 (0) 1227 866908 , Fax: +44 (0) 1227 451333
More SR215C102KTA AVX
2842 in stock
More SR215C102KTA AVX
620 in stock
More SR215C102KTA
1000 in stock
More SR215C102KTA AVX
More SR215C102KTA AVX
60000 in stock