SR201A331JAA SR201A331JAA 330 PF 5% 100V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More SR201A331JAA AVX
2088000 in stock
More SR201A331JAA AVX
60000 in stock
More SR201A331JAA AVX
SR201A331JAA 330 PF 5% 100V
1593 in stock