SMCJ30CA-13 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More SMCJ30CA-13
USA OEM Excess (JJ026)
1575 in stock
More SMCJ30CA13 DIODES
377 in stock
More SMCJ30CA13 VISHAY
In stock ships today
1196 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES
DO-214AC
45000 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES
30V 1.5KW BI-DIRECT SMT TVS SMC
20 in stock
More SMCJ30CA-13
218 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES
45626 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES INC
Original,DO-214AB, SMC
56916 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES
205000 in stock
More SMCJ30CA-13 DIODES
200000 in stock