SMCJ20CA-13 stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More SMCJ20CA-13 DIODES
DIODES - SMCJ20CA-13
20 in stock
More SMCJ20CA13 DIODES
410 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES
DO-214AC
45000 in stock
More SMCJ20CA-13
530 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES
45672 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES INC
Original,DO-214AB, SMC
56771 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES
205000 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES
200000 in stock
More SMCJ20CA-13 DIODES
48,400 in stock
More SMCJ20CA-13
3294 in stock