SF20L60U Super Fast Recovery Rectifiers(600V 20A) stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More SF20L60U
51 in stock
More SF20L60U SHINDENG
TO-220F-2
150 in stock
More SF20L60U SHINDE
TO-220
12000 in stock
More SF20L60U NEC
338846 in stock
More SF20L60U
9800 in stock
More SF20L60U
SHINDENG
230000 in stock
More SF20L60U
50 in stock
More SF20L60U
168 in stock
Similar Parts of SF20L60U
SF20L60U-7600
4 suppliers
15126 in stock