S2BAUR2000A1 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More S2BAUR2000A1 PANJIT
Stock Europe - ROHS:YES
9000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More S2-BBB CL1220A
CLFF
940 in stock
More S2B-AUR2100A1
3000 in stock
More S2BBBPCTYPEA
54 in stock
More S2B-AU_R2_100A1 PANJIT
223521 in stock
More S2BBBPCA
200 in stock
More S2BBBPCA DIV
2241 in stock