ROV10-331K-S stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More ROV10-331K-S TYCO
Radial-leaded Metal Oxide Varistor (ROV)
3000 in stock
More ROV10-331K-S TYCO ELECTRONICS
Original,Disc 10mm
56825 in stock
More ROV10-331K-S RAYCHEM
BOX
2500 in stock
More ROV10-331K-S RAYCHEM/TYCO
VARISTOR 330VDC 10MM LEADED
2500 in stock
Similar Parts of ROV10-331K-S
ROV10-331K-S-2
9 suppliers
83838 in stock