RN65D1001FB14 Resistor, 1k ohm, 1% stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More RN65D1001FB14 VISHAY
41 in stock
More RN65D1001FB14 DALE
356 in stock
More RN65D1001FB14 VISHAY DALE
RESISTORS, METAL FILM SERIES:RN(CMF); RESISTANCE:1KOHM; RESI
412 in stock
More RN65D1001FB14 NEWARK
Resistor, 1k ohm, 1%
52 in stock