RN60D4990FB14 499 OHM 1/4WATT 1% stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More RN60D4990FB14 VISHAY DALE
RESISTORS, METAL FILM SERIES:RN(CMF); RESISTANCE:499OHM; RES
415 in stock
More RN60D4990FB14 NEWARK
499 OHM 1/4WATT 1%
15 in stock