RN60D2491FB14 Resistor, 2.49k ohm, 1/4w, 1% stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More RN60D2491FB14 VISHAY
STOCK
854 in stock
More RN60D2491FB14 VISHAY
OEM 2-5 DAYS
503 in stock
More RN60D2491FB14 MOUSER
Resistor, 2.49k ohm, 1/4w, 1%
53 in stock