RMC1/8K9312FTP stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More RMC1/8K9312FTP KAMA
0.0000,1206 RMC 93.1K ohm 1% 100ppm T&R
10000 in stock
More RMC1/8K9312FTP KAMAYA
30000 in stock