RC0201JR-072K7L stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More RC0201JR-072K7L 8000 YAGEO
8000 in stock
More RC0201JR072K7L YAG
8000 in stock
More RC0201JR-072K7L YAG
2-5 DAYS
8000 in stock
More RC0201JR-072K7L YAGEO
12715 in stock
More RC0201JR-072K7L YAGEO
8000 in stock
More RC0201JR-072K7L
Yageo
800000 in stock
More RC0201JR-072K7L YAG
2.7K OHM 5%
40000 in stock