R5F64185DFB-U0 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More R5F64185DFB#U0 RENESAS
FAC-NEW IDAVN1506
1141 in stock
More R5F64185DFB#U0 RENESAS
185 in stock
More R5F64185DFBU0 RE
152 in stock