R1275NS18J stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More R1275NS18J
31 in stock
More R1275NS18J WESTCODE
50 in stock
More R1275NS18J WESTCODE
30 in stock
More R1275NS18J WESTCODE
100,module
100 in stock
More R1275NS18J IR
MODULE DC
50 in stock
More R1275NS18J WESTCODE
R1275NS18J TIRISTOR AF 1275A 1800V
52 in stock
More R1275NS18J
MODULE DC,IR
50 in stock