QTC11-222K THERM. QTC11-222K 2.2K ohm +/-10 stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More QTC11222K
NEW&ORIGINAL
50 in stock
More QTC11-222K
THERM. QTC11-222K 2.2K ohm +/-10
50 in stock
More QTC11-222K
54 in stock