PRF18BB471QB1RB THMTR-C K47 PRF18BB471QB1RB stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More PRF18BB471QB1RB MURATA
52 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA MANUFACTURING
THRMR PTC +50/-50% 470
2180 in stock
More PRF18BB471QB1RB
Murata
5583 in stock
More PRF18BB471QB1RB
PTC Thermistors 470 OHM 32V
50 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA MANUFACTURING COMPANY L
4000 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA
SMD
4580 in stock
More PRF18BB471QB1RB MUR
OEM 2-5 DAYS
32003 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA ELECTRONICS NORTH AMERI
58015 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA
new and original
32659 in stock
More PRF18BB471QB1RB MURATA
32000 in stock