PR2X-120-JBW stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More PR2X-120-JBW RCD
PR2X 12 OHM 5% NON-IND ROHS
34 in stock
More PR2X-120-JBW 140 00 RCD COMPONENTS INC
05,IN STOCK
140 in stock
More PR2X-120-JBW RCD
31 in stock