PMEG4002EL 40V, 0.2 A LOW V-f MEGA SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER IN LEADLE stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More PMEG4002EL NXP
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More PMEG4002EL NXP
SMD
497 in stock
More PMEG4002EL
10000 in stock
More PMEG4002EL PHILIPS
SOD882
11600 in stock
Similar Parts of PMEG4002EL
PMEG4002EL-315
14 suppliers
472129 in stock
PMEG4002ELD
2 suppliers
50000 in stock