PMEG3002AEL 30 V, 0.2 A very low VF MEGA Schottky barrier rectifier in l stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More PMEG3002AEL NXP
25000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More PMEG3002AEL NXP
IN STOCK! vpe: 10000/tr/smd
10000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More PMEG3002AEL NXP
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: (978) 304-1080
More PMEG3002AEL NXP
IN STOCK
218 in stock
More PMEG3002AEL NXP
SOD-882
6298 in stock
More PMEG3002AEL
30000 in stock
More PMEG3002AEL NXP
40000 in stock
More PMEG3002AEL NXP
More PMEG3002AEL NXP/PHILIPS
402
40000 in stock
More PMEG3002AEL NXP
90000 in stock