PEB83000EV1.3-G stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More PEB83000EV13G INF
Stock Europe - ROHS:YES
60 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More PEB83000EV13G INFINEON
Conf OEM EXC-JE
1750 in stock
More PEB83000E V1.3-G INFINEON
INFINEON - PEB83000E V1.3-G
300 in stock
More PEB83000EV13G
INFINEON
50000 in stock
More PEB83000EV1.3-G INFINEON
BGA23*23
1250 in stock
More PEB83000EV13G INF
leadfree 60/f/tray/bga,dc0748
84 in stock
More PEB83000EV1.3-G INFINEON
S1010,in stock
120 in stock
More PEB83000EV1.3-G INFINEON
120 in stock