P80C31BH24SF88 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More P80C31BH24SF88 NXP
36032 in stock
More P80C31BH24SF88 PERFORMANCE SEMICONDUCTOR CORP
IC 20-DIP
49 in stock
More P80C31BH24 S F88 INTEL MIL EOL
211 in stock
More P80C31BH24SF88 INTEL
DIP-40
2500 in stock
More P80C31BH24SF88 INTEL
IC MPU 8-BIT 5V 24MHZ 40-DIP
56 in stock