P6KE15CATR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More P6KE15CA (TR) VISHAY/GS
15V BI-DIR. TRANSIENT SUP. P6KE 15CA
63 in stock
More P6KE15CAT/R EIC
3000 in stock
More P6KE15CATR LTL
3320 in stock
More P6KE15CATR LITTELFUSE
600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-15
50000 in stock