OPF6015L-12MB-2 stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More OPF694-2 OPTEK
22 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More OPFF1404
IN STOCK
60 in stock
More OP.FĂ–RST. LMV 934MT TSSOP 14
NSC
28600 in stock
More OP.FRAME-12(A)(G) GVIS
52 in stock
More OP-FL DIALIGHT
1642 in stock
More OPF6015L-12MB-2 ELINA
12VDC 130mA, 60mm diameter. x 10mm 2-wire 9-1/2" long
1200 in stock
More OP-FAN
55 in stock