NRS106K16R8 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More NRS106K16R8 NEC
11900 in stock
More NRS106K16R8 RENESAS ELECTRONICS
7871 in stock
More NRS106K16R8 NEC
CAP TANT SMT 10UF 16V 10% 2K/RL
18080 in stock
More NRS106K16R8 NEC
IN STK-2000/TR-
1952 in stock
More NRS106K16R8
ELECTRONIC PARTS(EMI,CAPACITORS
125 in stock
More NRS106K16R8
587 in stock
More NRS106K16R8 NEC
OUR STOCK
900 in stock
More NRS106K16R8 NEC
TAN SMD REEL
2000 in stock
More NRS106K16R8 NECJ
US Warehouse
1400 in stock
More NRS106K16R8 NEC
STOCK
52118 in stock
Similar Parts of NRS106K16R8
NRS106K16R810UF16V
2 suppliers
12080 in stock