NRC12F6811TRF stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More NRC12F6811TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 6.81K OHM
5000 in stock
More NRC12F6811TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
4500 in stock
More NRC12F6811TRF
80000 in stock