NRC12F5233TR stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More NRC12F5233TR
536 in stock
More NRC12F5233TR NIPPON
RESISTOR TYPE 12 +-1% 523K OHM
55000 in stock
More NRC12F5233TR NIC
New
58000 in stock
More NRC12F5233TR
70000 in stock
More NRC12F5233TR NIC COMPONENTS
15000 in stock
More NRC12F5233TR NIC
5000.00 in stock
More NRC12F5233TR NIC
120000 in stock