NRC12F40R2TR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   Part No.
More NRC12F40R2TR NIC
RES, 40.2 OHM, 1/8W, 1%, SMT
4500 in stock
More NRC12F40R2TR
5000 in stock
More NRC12F40R2TR
9000 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
4987.00 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
RESISTOR, METAL GLAZE/THICK FILM, 0.25 W, 1 %, 100 PPM, 40.2
100000 in stock
More NRC12F40R2TR NIC
4686 in stock
Similar Parts of NRC12F40R2TR
NRC12F40R2TRF
2 suppliers
15000 in stock