NRC12F2431TRF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More NRC12F2431TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 2.43K OHM
10000 in stock
More NRC12F2431TRF NIC COMPONENTS CORP
NIC
1946 in stock
More NRC12F2431TRF
5000 in stock