NRC12F1001TRF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More NRC12F1001TRF NIC
5000 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More NRC12F1001TRF NIC
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103 , Fax: 201 327 3616
More NRC12F1001TRF NIC
RES THICK FILM SMD 1206 1% 1K OHM
15000 in stock
More NRC12F1001TRF NIC
2417 in stock
More NRC12F1001TRF NIP
1638 in stock
More NRC12F1001TRF
27500 in stock
More NRC12F1001TRF NIC COMPONENTS CORP
NIC
2707 in stock
More NRC12F1001TRF
RESISTOR
97 in stock
More NRC12F1001TRF NIC COMPONENTS
32351 in stock