NRC10J163TR stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   Part No.
More NRC10J163TR
5000 in stock
More NRC10J163TR NIC
IN STOCK
5000 in stock
More NRC10J163TR 16K OHM 5 0805 NIC
5000 in stock
More NRC10J163TR
65000 in stock
More NRC10J163TR NIC
0805 16K 5%