NRC10F2151TR stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More NRC10F2151TR NIC COMPONENTS CORPORATION
4790 in stock
More NRC10F2151TR NIC COMPONENTS CORP
NIC
5000 in stock
More NRC10F2151TR NIPPON
RES 2.15K OHM 1% 96DC
5000 in stock
More NRC10F2151TR
10000 in stock
More NRC10F2151TR NIC
8520 in stock
More NRC10F2151TR NIC
0805 5% 215R
55 in stock
More NRC10F2151TR
OEM
2760 in stock