NRC10F12R4TR stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Part No.
More NRC10F12R4TR NIPPON INDUSTRIES CO
RES 12.4 OHM 1% 0805
5000 in stock
More NRC10F12R4TR NIPPON
RESISTOR SIZE 0805 +-1% 12.4F
5000 in stock
More NRC10F12R4TR NIC
New
11600 in stock
More NRC10F12R4TR
805000 in stock
More NRC10F12R4TR NIC
19000 in stock