NRC06J823TRF stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More NRC06J823TRF NIC
res.sm.0603.82K.0HM.5%-U
4910 in stock
QDT INC.
Address: 1525 W. Alton Ave. Santa Ana, CA, United States 92704
Contact: SALES   DEPT.,  Phone: 310-325-4949 , Fax: sales@qdt-inc.com
More NRC06J823TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 5% 82K OHM
10000 in stock
More NRC06J823TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
8344 in stock
More NRC06J823TRF
15000 in stock
More NRC06J823TRF NIC
24000 in stock