NRC04J7R5TRF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More NRC04J7R5TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0402 5% 7.5 OHM
10000 in stock
More NRC04J7R5TRF NIP
20000 in stock
More NRC04J7R5TRF NC
OEM 2-5 DAYS
10003 in stock
More NRC04J7R5TRF NIPPON
10000 in stock
More NRC04J7R5TRF
20000 in stock