NRC04J270TRF stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Part No.
More NRC04J270TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0402 5% 27 OHM
10000 in stock
More NRC04J270TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
17900 in stock
More NRC04J270TRF
80000 in stock