NK5220R0JA20 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More NK5220R0JA20 SFE
220 OHM 5% .5W 100PPM
500 in stock
More NK5220R0JA20 VISHAY
T5. 220U 5% AM500 e3
500 in stock