NK491R00JA22 stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More NK491R00JA22 SFE
91 OHM 5% .5W 100PPM
1000 in stock
More NK491R00JA22 VISHAY
T4. 91U 5% AM1000 e3
1000 in stock
Similar Parts of NK491R00JA22
NK4FIWY
2 suppliers
13 in stock