NK447R00JA22 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More NK447R00JA22 SFERNICE
2235 in stock
More NK447R00JA22 SFE
47 OHM 5% .5W 100PPM
1000 in stock
More NK447R00JA22 VISHAY
T4. 47U 5% AM1000 e3
1000 in stock